B-tytöt

Kausi 2018 - 2019

ti klo 17.00 - 18.30 Killan koulu
pe klo 19.30 - 21.00 Keravan lukio
la klo 16 - 18 Killan koulu
su klo 14 - 16 Kurkelan koulu

Kauden 2018-19 sarjapelit:

Turnaukset 2018-19:

Jos olet kiinnostunut tulemaan treenaamaan kanssamme, ota yhteys valmentajiin tai joukkueenjohtajaan.

Tiedot päivitetty 14.9.2018

Pelaajat 2018 - 2019
NoNimiSynt.PituusLisenssi
1Jenna Heimala200316240279499
2Reetta Huhta-Koivisto200318240377024
5Emilia Eerola2003162,540439097
6Ida-Maria Ihamäki200416650000771
8Joanna Hurme2003171,540359493
9Anne Pulkkinen200317840346906
11Daisy Kapanen2004 40469770
12Tuulia Lindholm-Phillipps2004170,540142133
15Katja Lindholm-Phillipps200217740142132
16Venla Kainu2003175,550000051
17Mona Puumala200316733692676
18Roosa Vauhkonen (A/1D)2003170,540281115
19Anni Vatanen200218334015061
20Viivi Aalto (C/2D)200416440377873
21Suvi Oksanen (C/1D)200317340281020
22Maija Lotsari200416840320307
25Sinja Stick2004 40403912

 

Päävalmentaja:

Tomi Tolonen
s.posti: tomiveikko(a)gmail.com
puh. 045 894 6266

Valmentaja:

Saga Martin
s.posti: saga.amanda.martin(a)gmail.com
puh. 0400 940 818

Apuvalmentaja/huoltaja:

Harri Oksanen
s.posti: harri(a)hobbycenter.fi
puh. 040 594 7566

Joukkueenjohtaja/rahastonhoitaja:

Liisa Oksanen
s.posti: liisa.oksanen(a)posti.com
puh. 0400 506 644

Buffavastaava:

Veera Heimala
s.posti: veera.heimala(a)gmail.com